Кафедра Педіатрії №1

Громадська та виховна робота

Громадська та виховна робота

 

Співробітники кафедри приймають активну участь у громадській роботі університету. Зокрема професори кафедри є членами Спеціалізованої вченої ради з педіатричної проблематики при НМУ, часто виступають опонентами на захисті докторських і кандидатських дисертацій в спеціалізованій вченій раді при НДІ педіатрії акушерства і гінекології та медичних ВУЗах України (Львів, Дніпропетровськ, Тернопіль)

 

Професори і доценти кафедри є членами апробаційної ради з педіатрії при НМУ, членами циклових комісій.

Доцент Лутай Т.І. є вченим секретарем вченої ради І Медичного факультету

 

Співробітники кафедри за відповідними розпорядженнями систематично здійснюють чергування в ректораті, в студентських гуртожитках.

 

Постійно здійснюють виховну роботу серед студентів під час читання лекцій, проведення практичних занять, яка обов’язково включає надання історичних відомостей про НМУ та кафедру педіатрії; Пояснювальні бесіди стосовно шкідливості вживання алкоголю тютюнопаління та інших наркотичних засобів та їхньої шкоди як для організму людей, що вживають ці засоби, так і для організму майбутніх дітей, дітей, що знаходяться внутрішньоутробно, та дітей, що живуть в сім’ях, в яких батьки вживають ці засоби.  

 

Також здійснюються відвідування музеїв Києва і виїзди зі студентами в різні історично значимі місця. Зокрема у 2010 та 2012 роках доцент Мінченко Д.О. організував екскурсійну поїздку декількох груп студентів 3-го курсу НМУ до Національного музею-садиби М.І. Пирогова у місті Вінниця.

У 2014 році відбулася чергова пізнавальна поїздка до Вінниці для студентів НМУ, організована доц. Мінченко Д.О. Студенти прослухали повну екскурсійну програму у Національному музеї-садибі М.І. Пирогова, з відвідуванням Аптеки-музею Пирогова та Каплиці-Склепу де похований видатний лікар. Також студенти мали можливість ознайомитись з кількома кафедрами і анатомічним музеєм Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова і погуляти містом. Ввечері охочі мали можливість спостерігати відкриття цьогорічного сезону роботи Вінницьких фонтанів.

У 2016 році відбулася чергова поїздка до Вінниці для студентів НМУ англомовної форми навчання, організована доц. Мінченко Д.О. Студенти прослухали повну екскурсійну програму у Національному музеї-садибі М.І. Пирогова, англійською мовою, з відвідуванням Аптеки-музею Пирогова та Каплиці-Склепу де похований видатний лікар. Також студенти мали можливість ознайомитись з кількома кафедрами в тому числі патанатомії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова і погуляти містом – саме в цей день місто Вінниця святкувало “День Європи”. Ввечері охочі мали можливість спостерігати за світло-музикальним шоу Вінницьких фонтанів.

 

Група студентів 2012 р

 

Група студетів 2014

 

У садибі

 

Біля каплиці-склепу

 

 

Група студентів 2016 р

 

Музей-садиба Пирогова

 

Вінницькі Фонтани